با افتخار اعلام میکنیم شرکت کیمیا پرور وارد بیستمین سال فعالیت خود شد و قدرتمند تر از همیشه کار خود را در تمام حلقه های زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ  و خدمت به هموطنان عزیز ادامه می دهد.

شرکت کیمیا پرور با هدف تولید و عرضه جوجه یک روزه در سال 1382تاسیس شد و تنها با یک واحد پرورش مرغ مادر گوشتی در شهرستان هریس واقع در استان آذربایجان شرقی کار خود را آغاز کرد و در طی این سالها توانست با بهره گیری از دانش فنی مدیران مجرب و نیروی کار جوان و پرانگیزه، تعداد واحد های مرغ مادر خود را به 4 واحد افزایش دهد  و در سال 1397 طرح ایجاد زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ (Integration) را با راه اندازی سایر حلقه های مورد نیاز از جمله کارخانه تولید خوراک آماده طیور ، کشتارگاه صنعتی طیور، کارخانه جوجه کشی و مجتمع پرورش گوشتی پایه گذاری نمود که این امر شرکت کیمیا پرور را در سالگرد 20 سالگی خود به یکی از بزرگترین واحد های تولیدکننده گوشت مرغ ، تخم مرغ نطفه دار و جوجه یک روزه و یکی از پیشروان در صنعت در سطح استان تبدیل کرده است.

در طول این 20 سال، شرکت کیمیا پرور تلاش مستمر در بهبود  فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت داشته است و به عنوان یکی از انتخاب‌های برتر در صنعت تولید گوشت مرغ شناخته می‌شود و متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و خدمات متمایز برای مشتریان خود می باشد.

به این بهانه اعلام می داریم، که قدرشناس مدیران  و پرسنل ارجمند شرکت کیمیا پرور هستیم که در طول مسیر پیشرفت و بالندگی شرکت همراه ما بوده و هستند. اطمینان داریم که با تداوم این همراهی، روزها و سال های پیش رو، نوید بخش غرور، موفقیت و افتخار برای شرکت و شما عزیزان خواهد بود.