شرکت کیمیاپرور به عنوان یک شرکت بین المللی این عید را به همه مسیحیان جهان تبریک می گوید و با توجه به میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) در سیزدهم دی ماه، مقارن شدن این دو روز در یک ماه را به فال نیک گرفته و وحدت بیش از پیشِ همه‌ی ادیان را آرزومند است. 

شایان ذکر است کریسمَس نام جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز حضرت مسیح برگزار می‌شود. ۲۵ دسامبر که در سال‌های غیر کبیسه (‌اسفند ۲۹ روزه) مقارن ۴ دی و در سال‌های کبیسه (‌با اسفند ۳۰ روزه) مقارن با ۵ دی است به عنوان روز میلاد عیسی‌مسیح در جهان مسیحی جشن گرفته می‌شود مسیحیان ایران  ‌اغلب از کلیسای کاتولیک تبعیت نمی‌کنند و ششم ژانویه – امسال ۱۶ دی – را به عنوان روز ولادت مسیح جشن می‌گیرند. با وجودی که روز کریسمس، یک عید مذهبی شناخته می‌شود، از اوایل قرن بیستم میلادی به بعد به طور گسترده به عنوان یک جشن غیر مذهبی برگزار شده و برای بیشتر مردم، این ایام فرصتی است برای دور هم جمع شدن اقوام و دوستان و هدیه دادن به هم. 

صلح، آرامش و دوستی که هدف نهایی پیامبران بزرگوارمان بوده است را چشم انداز قدم هایمان قرار می دهیم و برای رسیدن به آن دوچندان می‌کوشیم. جشن کریسمس را به جهان مسیحیت و به ویژه مسیحیان کشورمان تبریک گفته و برای آنها آرزوی سلامتی و خوشی می‌کنیم.